Get Adobe Flash player

Obchodní podmínky

 

1.) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Kupující učiněním závazné objednávky v e-shopu andelskapani potvrzuje, že souhlasí s Obchodními podmínkami pro dodávku zboží. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

 

2.) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

E-shop andelskapani Vám nabízí možnost pohodlného nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat 24 hodin denně. V případě jakýchkoliv dotazů ke zboží nás kontaktujte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Podmínkou pro naplnění platnosti elektronické objednávky je pravdivé vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží.

 

3.) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka je přijata do jednoho dne, potvrzení objednávky Vám zašleme e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností Vás budeme samozřejmě kontaktovat.

 

4.) PLATBA A DODÁNÍ ZBOŽÍ

Možnosti zaplacení zboží :

o    bezhotovostní platba předem + doporučená zásilka 60,-Kč

 

5.) VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 umožní provozovatel zákazníkovi během 14 dnů zboží bez udání důvodu vrátit - zboží však musí zákazník odeslat doporučeně na adresu Lenka Mohammadi Zelenohorská 511/7, 18100 Praha 8 kompletní, nepoškozené a v limitu 14 dnů.
Zboží nelze vracet poštou na dobírku! Jakékoliv takto vrácené zboží nebude prodejce přijímat.
Vracené zboží musí být v zcela v původním stavu (nepoužité). Také je nutno doložit kopii dokladu o nabytí. Před odesláním zásilky s vraceným zbožím je nakupující povinen na tuto skutečnost prodávajícího průkazně upozornit a zároveň definovat konkrétní výčet vraceného zboží dle objednávky (název zboží) a způsob finančního vypořádání (viz níže). Provozovatel nebude přijímat neohlášené zásilky.
Při splnění těchto podmínek a po doručení zásilky prodávajícímu bude uskutečněno s nakupujícím finanční vypořádání dle vzájemné dohody. Situaci je možno řešit dvěma způsoby:
- vrácením hodnoty vraceného zboží na účet - bez poplatku do 10 dnů od obdržení daného zboží, nebo složenkou na adresu - poplatek za složenku činí 69,- Kč
- zápočtem k následující objednávce (hodnota vraceného zboží bude odečtena od Vaší následující objednávky).

 

6.) STORNO OBJEDNÁVKY

Objednávku lze v e-shopu andelskapani bezplatně stornovat do 24 hodin od objednání, nebo také po dohodě za předpokladu, že zboží ještě nebylo expedováno a nedošlo ke vzniku žádných nákladů na straně prodejce. Náklady se rozumí např. telefonické hovory se zákazníkem, distributorem, objednávání, zabalení či příprava expedice a úhrada poštovného distribuční společnosti, náklady na vrácení zboží distributorovi, nevyžádaná skladová zásoba apod.

 

7.) REKLAMACE A ZÁRUKA

Za zboží poškozené při přepravě nenese e-shop andelskapani.cz provozovaný Lenkou Mohammadi, žádnou odpovědnost. Při převzetí zásilky si prosím, důkladně zkontrolujte, zda přepravní obal není poškozen a případnou škodu reklamujte neprodleně při převzetí zásilky u doručovatele Česká Pošta a.s.
Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Na veškeré zboží poskytujeme záruku 24 měsíců. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.
 

Záruka se nevztahuje na:

  • vady vzniklé běžným používáním
  • nesprávným použitím výrobku
  • nesprávným skladováním

 

Postup při reklamaci:

  1. informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, či písemně
  2. zboží zašlete jako doporučenou zásilku nebo balík (ne dobírkou) na adresu Lenka Mohammadi Zelenohorská 511/7, 18100 Praha 8
  3. do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu a kopii dokladu o nabytí reklamovaného zboží

 

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. V případě delších reklamací  Vás budeme neprodleně informovat o stavu reklamace.

Prodávající si vyhrazuje právo ukončit obchodní vztah s takovým nakupujícím, jehož reklamace jsou neúměrné nebo jeho nákupy jsou vyhodnoceny jako spekulativní.

Ostatní se přiměřeně řídí obecně závaznými zákonnými ustanoveními vyplývajícími zejména ze zákona č. 40/1964 Sb., Obč.zák. a č. 513/1991 Sb., Obch.zák., ve znění pozdějších ustanovení.

 

8.) PORUŠENÍ KUPNÍ SMLOUVY

Pokud zákazník stornuje svou objednávku z e-shopu andelskapani.cz  po odeslání objednaného zboží, nebo se na zrušení objednávky s prodejcem nedohodne, a již došlo k plnění či vznikly náklady na straně prodejce, je zákazník povinen uhradit vzniklé provozní náklady. Provozními náklady se rozumí např. telefonické hovory se zákazníkem, distributorem, objednávání, zabalení či příprava expedice a úhrada poštovného distribuční společnosti, náklady na vrácení zboží distributorovi, nevyžádaná skladová zásoba apod.

V případě nepřevzetí zásilky zasílané na dobírku v úložní době, dojde k porušení kupní smlouvy, protože zákazník je ze strany prodejce automaticky informován o potvrzení a stavu objednávky (elektronickou poštou), veškeré argumentace či odůvodnění nepřevzetí (např.neobdržení oznámenky apod.) jsou brány za zcela účelové.

Zákazník má možnost v případě nevyzvednutí zboží do 7 dnů aktivně požádat o opakované zaslání zásilky a provede úhradu zboží předem (nejpozději však do 7 kalendářních dnů). V tomto případě mu nebude storno poplatek účtován. Původní cena zásilky však bude navýšena o částku 50,- Kč, tj. náklady na nové doručení, doplatek rozdílu dotované ceny poštovného a balného za první doručení, manipulační poplatek a případné telefonické či administrativní náklady.

V případě neuhrazení objednávky, vzniklých nákladů či storno poplatku v uvedeném termínu, budeme pohledávku vymáhat. Proces je vstřícně nastaven tak, že zákazník má možnost vždy uhradit pouze zaviněnou škodu či náklady.

 

9.) OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Zákazník registrací na webu andelskapani.cz a vytvořením objednávky zboží na e-shopu, dává souhlas ke zpracování osobních údajů.

Prohlašujeme, že se při zpracování osobních údajů e-shop andelskapani.cz  provozovaný Lenkou Mohammadi Zelenohorská 511/7, 18100 Praha 8, řídí zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.  Zákazník má kdykoliv právo požádat o vyřazení svých údajů z databáze, popřípadě upravit údaje o své osobě.

Více GDPR zde